VI ÄR YOUTURN

Anders Landgren Konsult och föreläsare 070-528 60 67 anders@youturn.se  

Anders Landgren
Konsult och föreläsare
070-528 60 67
anders@youturn.se
 

Per Wester Konsult 070-328 85 50 per@youturn.se

Per Wester
Konsult
070-328 85 50
per@youturn.se

Sofia Gynge Konsult och föreläsare 070-685 17 01 sofia@youturn.se

Sofia Gynge
Konsult och föreläsare
070-685 17 01
sofia@youturn.se

Peter Nygren Konsult och coach peter@youturn.se

Peter Nygren
Konsult och coach
peter@youturn.se

Ylva Maria Franzén Certifierad Mastercoach och ledarskapsutvecklare 070-628 93 08 ylva@youturn.se

Ylva Maria Franzén
Certifierad Mastercoach och ledarskapsutvecklare
070-628 93 08
ylva@youturn.se

Erik Hedblad Konsult och coach 070-560 04 03 erik@youturn.se

Erik Hedblad
Konsult och coach
070-560 04 03
erik@youturn.se

Stefan Jonsson Konsult 0705-17 70 46 stefan@youturn.se

Stefan Jonsson
Konsult
0705-17 70 46
stefan@youturn.se